Payfast Donation Block (1.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Edit
fa: ویرایش

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Amount
fa: مقدار

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته
