Payfast Donation Block (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
