Payfast Donation Block (1.0.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Edit
it: Modifica

en: View
it: Visualizza

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Amount
it: Importo

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Merchant ID
it: ID negoziante
