Payment (8.x-2.0-rc5) - en to eu translation catalogue (47 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Payer
eu: Ordainketaren jabea

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Update status
eu: Eguneratu egoera

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Basic
eu: Basikoa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Current status
eu: Uneko egoera

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Complete
eu: Eginda

en: Apply
eu: Ezarri

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: Asc
eu: Goraka

en: Edit %label
eu: %label editatu
