Payment (8.x-2.0-rc5) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Payer
gu: નાણાં ચૂકવનાર

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: All
gu: બધા

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Edit %label
gu: %label સંપાદિત કરો
