Payment (8.x-2.0-rc5) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Payer
kk: Төлеуші

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Overview
kk: Шолу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Update status
kk: Статусты жанарту

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
