Payment (8.x-2.0-rc5) - en to lt translation catalogue (63 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Payer
lt: Mokėtojas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Update status
lt: Apklausos būsena

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Amount
lt: Suma

en: Owner
lt: Savininkas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Current status
lt: Dabartinė būsena

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Destination URL
lt: Paskirties URL.

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: Line items
lt: Linijos elementai

en: Bundle
lt: Paketas

en: Edit configuration
lt: Redaguoti konfigūraciją

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
