Payment (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (47 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
