Payment (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (32 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Overview
bs: Pregled

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Update status
bs: Status osvježavanja

en: Field name
bs: Ime polja

en: Basic
bs: Obični

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Current status
bs: Trenutni status

en: Apply
bs: Primjeni

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Date and time
bs: Datum i vrijeme
