Payment (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (58 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Payer
gl: Pagador

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Currency
gl: Divisa

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Update status
gl: Estado de actualización

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Owner
gl: Propietario

en: Payment
gl: Pagamento

en: Configuration
gl: Configuración

en: Basic
gl: Básico

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Changed
gl: Cambiado

en: Complete
gl: Completa

en: Apply
gl: Aplicar

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Payment methods
gl: Formas de pago

en: Line items
gl: Liñas de pedido

en: Bundle
gl: Paquete

en: Parent ID
gl: ID do pai

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Line item
gl: Liña de pedido

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Edit %label
gl: Editar %label
