Payment (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Payer
ku: کڕیار

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان
