Payment (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (58 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Payer
lv: Maksātājs

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Currency
lv: Valūta

en: Quantity
lv: Skaits

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Overview
lv: Pārskats

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Amount
lv: Summa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Basic
lv: Pamata

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Changed
lv: Labots

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Parent ID
lv: Vecāka ID

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu
