Payment (8.x-2.0) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -

en: Date and time
mk: Датум и време
