Payment (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Last updated
is: Seinasta dagføring

en: Overview
is: Yvirlit

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Unknown
is: Ókent

en: User
is: Brúkari

en: Configure
is: Samanset

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Update status
is: Dagfør støðu

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »

en: Date and time
is: Dagfesting og tíð
