Payment (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Update status
ne: अपडेट को अवस्था

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Basic
ne: सामान्य

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Bundle
ne: पोका

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
