Payment (8.x-2.2) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Quantity
mn: Тоон

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Update status
mn: Статусыг шинэчлэх

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Basic
mn: Үндсэн

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Date and time
mn: Огноо цаг
