Payment (8.x-2.2) - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Quantity
sl: Količina

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Field name
sl: Ime polja

en: Owner
sl: Lastnik

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Basic
sl: Osnovno

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Date and time
sl: Datum in čas
