Payment (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (66 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Payer
et: Maksja

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Currency
et: Valuuta

en: Quantity
et: Kogus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Update status
et: Uuenduste olek

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Amount
et: Kogus

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Payment
et: Maksmine

en: Payments
et: Maksed

en: Configuration
et: Seadistus

en: Basic
et: Lihtne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Current status
et: Praegune olek

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Payment method
et: Makseviis

en: Changed
et: Muudetud

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: Payment methods
et: Makseviisid

en: Bundle
et: kogum

en: Owner ID
et: Omaniku ID

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Line item
et: Arve rida

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: Edit %label
et: Muuda %label

en: Plugin ID
et: Plugina ID
