Payment (8.x-2.2) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Configuration
mg: Fanamboarana
