Payment Authorize.net (8.x-1.2-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Test
ar: الاختبار

en: Required
ar: ضروري

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Error
ar: خطأ

en: Approved
ar: معتمد

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين
