Payment Authorize.net (8.x-1.2-alpha3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Test
fi: Testi

en: Required
fi: Pakollinen

en: Label
fi: Tunnus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Error
fi: Virhe

en: Card Type
fi: Korttityyppi

en: Payment
fi: Maksu

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Declined
fi: Hylätty

en: %label has been deleted.
fi: %label on poistettu.

en: Profiles
fi: Profiilit

en: API Login ID
fi: API kirjautumis ID

en: Additional Fields
fi: Lisäkentät
