Payment Authorize.net (8.x-1.2-rc1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Label
sv: Etikett

en: Unknown
sv: Okänd

en: Error
sv: Fel

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Card Type
sv: Korttyp

en: Payment
sv: Betalning

en: Approved
sv: Godkänd

en: %label has been deleted.
sv: %label har raderats.

en: Refund
sv: Återbetalning

en: Credit Card Number
sv: Kontokortsnummer

en: Profiles
sv: Profiler

en: API Login ID
sv: API för inloggnings-ID

en: Transaction Key
sv: Transaktionsnyckel

en: - Select a profile -
sv: - Välj en profil -

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
sv: Detta fält stöder ersättningstecken. @browse_tokens_link
