Payment Datatrans (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Password
cs: Heslo

en: Payment
cs: Platba

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Authorization only
cs: Pouze autorizace
