Payment Datatrans (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Password
fi: Salasana

en: Payment
fi: Maksu

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus
