Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Payment
cs: Platba

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Authentication
cs: Ověření

en: Account
cs: Účet

en: About
cs: Popis

en: Payment methods
cs: Způsoby platby
