Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Label
kk: Атауы

en: Account
kk: Есеп
