Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Account
ku: هەژمار

en: About
ku: دەربارە
