Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Account
mr: खाते
