Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: About
nl: Over

en: Customer ID
nl: Klant-ID

en: Payment methods
nl: Betaalwijzen

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Certificate
nl: Certificaat
