Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: Payment
oc: Pagament

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Account
oc: Compte

en: About
oc: A prepaus
