Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Password
se: Beassansátni

en: Account
se: konto

en: About
se: Birra
