Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Payment methods
sr: Средства плаћања
