Payment Stripe (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: Refund
cs: Refundace

en: About
cs: Popis

en: Capture
cs: Zachytit

en: Secret
cs: Klíč
