Payment Stripe (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Test
fa: آزمایش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Refund
fa: استرداد

en: Live
fa: زنده

en: About
fa: درباره
