Payment Stripe (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Test
fr: Tester

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Stripe
fr: Bande

en: Refund
fr: Remboursement

en: Environment
fr: Environnement

en: Live
fr: En direct

en: About
fr: À propos

en: Capture
fr: Capturer
