Payment Stripe (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Test
hu: Teszt

en: Custom
hu: Egyéni

en: Stripe
hu: Csíkozás

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: Environment
hu: Környezet

en: Live
hu: Élő

en: About
hu: Leírás

en: Secret
hu: Titok
