Payment Stripe (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Test
ca: Prova

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Environment
ca: Entorn

en: Live
ca: En viu

en: About
ca: Detalls
