Payment Stripe (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Test
fi: Testi

en: Custom
fi: Oma

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: About
fi: Tietoja
