Payment Stripe (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Custom
lt: Savitas

en: Stripe
lt: Žymėjimas

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Live
lt: Gyva

en: About
lt: Apie
