Payment Stripe (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Test
ru: Тест

en: Custom
ru: Собственная

en: Stripe
ru: Полоса

en: Refund
ru: Возврат

en: Environment
ru: Окружение

en: Live
ru: Действующий

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: About
ru: Информация

en: Debug mode
ru: Режим отладки
