Payment Stripe (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Test
uk: Тест

en: Custom
uk: Власний

en: Stripe
uk: Смуга

en: Refund
uk: Повернення

en: Environment
uk: Середовище

en: Live
uk: Наживо

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: About
uk: Про модуль

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Capture
uk: Захопити

en: Webhook URL
uk: URL веб-хука
