Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Quantity
ar: الكمية

en: Amount
ar: المبلغ

en: Newsletter
ar: النشرة

en: About
ar: حول
