Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Quantity
es: Cantidad

en: Amount
es: Cantidad

en: Payment
es: Pago

en: Stripe
es: Franja

en: Refund
es: Reembolso

en: Newsletter
es: Boletín

en: About
es: Acerca de

en: Debug mode
es: Mode de depuración

en: Capture
es: Captura
