Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Quantity
et: Kogus

en: Amount
et: Kogus

en: Payment
et: Maksmine

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: About
et: Programmist
