Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Quantity
fa: تعداد

en: Amount
fa: مقدار

en: Payment
fa: پرداخت

en: Refund
fa: استرداد

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: About
fa: درباره
