Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Amount
hu: Összeg

en: Payment
hu: Fizetés

en: Stripe
hu: Csíkozás

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: About
hu: Leírás

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód
