Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Amount
id: Jumlah

en: Payment
id: Pembayaran

en: Newsletter
id: Kabar berlangganan

en: About
id: Tentang
