Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Quantity
pl: Ilość

en: Amount
pl: Ilość

en: Payment
pl: Płatność

en: About
pl: O stronie

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania
