Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Amount
pt: Quantia

en: Payment
pt: Pagamento

en: Refund
pt: Reembolso

en: About
pt: Sobre

en: Capture
pt: Captura
