Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Quantity
sv: Antal

en: Amount
sv: Belopp

en: Payment
sv: Betalning

en: Stripe
sv: Rand

en: Refund
sv: Återbetalning

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: About
sv: Om
